Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zwrot kosztów. Gwarancja jakości

Jesteśmy w stu procentach zorientowani na realizacje celów ustalonych z naszymi klientami, dlatego w umowie jest zapis o zwrocie kosztów za szkolenie, w momencie gdy nie spełni ono wymagań klientów. Nie zostawiamy naszych klientów po szkoleniu, ale dbamy o to aby umiejętności przekazane podczas szkoleń były wdrażane na stanowiskach pracy.
Każda strona internetowa ma swoje ograniczenia, w związku z tym nie mamy możliwości technicznych, aby umieścić wszystkie referencje i pozytywne opinie naszych klientów. Zainteresowanym udostępniamy referencje i kontakty do osób, u których można potwierdzić dokumentację.
Każdy klient przy wyborze odpowiedniego eksperta ma pełny wgląd w dokumenty potwierdzające kompetencje, doświadczenie i kwalifikacje trenera.

Realizowane szkolenia

Ideą naszej działalności jest dostosowywanie naszych szkoleń i narzędzi do potrzeb naszych klientów. Jeśli zatem na naszej stronie nie ma szkolenia, które leży w zasięgu Państwa zainteresowań, bardzo prosimy o zapytanie na maila o szkolenie, które Państwa interesuje. Jak tylko otrzymamy maila, skontaktujemy się z Państwem w celu doprecyzowania Państwa potrzeb.
To nasi klienci decydują o tym z kim chcą realizować projekty szkoleniowo-doradcze. Nasza rolą jest pomoc w optymalnym doborze i zaproponowanie trenerów mających najlepsze kompetencje w danym zakresie szkolenia lub doradztwa. Ostateczna decyzja zawsze leży po stronie klienta.
Jeśli jest to szkolenie otwarte, to aby zmienić termin szkolenia trzeba zapisać się na szkolenie o takiej samej tematyce, w innym terminie. W przypadku szkoleń dedykowanych, zamkniętych zmiany terminu szkolenia bez ponoszenia kosztów można zrealizować najpóźniej na dwa tygodnie przed terminem szkolenia.
Mamy w ofercie również szkolenia dla małych grup. W tym przypadku metodologia pracy jest inna niż w przypadku grupy szkoleniowej. Standardowe szkolenia dla firm wymagają minimum 6 osób. Maksymalna ilość osób w grupie szkoleniowej to 18 osób.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas.


FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl