10448601_10203361435729569_1627316875615505382_o-1024×683

Igor Łęgowski

TRENER z 20 letnim stażem w optymalizacji procesów. Pomógł firmom wygenerować ponad 8 mln oszczędności.Obszar Lean, Six Sigma, FMEA
palczuk

Dorota Palczuk

SOCJOLOG. KONSULTANTKA HRM.TRENER. SPECJALIZACJA: Tworzenie standardów obsługi klienta i sprzedaży oraz programów lojalnościowych dla klientów
do kasi

Magdalena Parowicz–Kulińska

TRENER Z MIĘDZYNARODOWYM CERTYFIKATEM MATRIK. Praktyk sprzedaży z 15 letnim stażem w branży FMCG. Autor wielu publikacji, głównie w obszarze sprzedaży i zarządzania ludźmi.
siepkka

Katarzyna Siepka

Trener Sprzedaży, Konsultant, Specjalista obsługi klienta, sprzedaży oraz negocjacji. EKSPERT SYSTEMÓW RAPORTOWANIA I ZARZĄDZANIA DANYMI.PRAKTYK SPRZEDAŻY I ZARZĄDZANIA ZESPOŁAMI.
RAFAŁ ANDRZEJEWSKI

Rafał Andrzejewski

Trener i ekspert z wieloletnim doświadczeniem związanym z obsługą prawną, konsultingiem prawniczym.Ekspert potrafiący w fenomenalny sposób przekazać twardą wiedzę z zakresu przepisów prawa, regulacji podatkowych i prawnych.

Każdy obszar szkoleń dla firm wymaga specyficznej wiedzy, wysokich kompetencji trenerów, sprawdzonych rozwiązań, znajomości branżowych problemów i dogłębnego zrozumienia tematu. W jakich obszarach szkolimy? W jakich szkoleniach jesteśmy najlepsi?

Zakres kompetencji, w których specjalizują się nasi trenerzy jest bardzo szeroki. Każdy klient podejmujący współpracę z firmą Ideainventor otrzymuje wraz z dopasowanym programem szkoleniowym, portfolio naszych ekspertów dedykowanych do określonej tematyki i sam decyduje z kim chce współpracować.

Szkolenia zwiększające efektywność firm: szkolenia dla handlowców, szkolenia ze sprzedaży i obsługi klienta, szkolenia z negocjacji.

Szkolenia zwiększające kompetencje interpersonalne: szkolenia z komunikacji, kreatywności, asertywności, radzenia sobie ze stresem, zarządzania czasem, umiejętności współpracy z innymi, autoprezentacji, warsztaty antystresowe.

Szkolenia związane z zarządzaniem: zarządzanie przez cele, zarządzanie zespołem, motywowanie pracowników, zarządzanie wiedzą, szkolenia dla menadżerów wyższego szczebla, szkolenia z zarządzania dla brygadzistów i kadry niższego szczebla, przywództwo.

Szkolenia HR: zarządzanie talentami w organizacji, ocena pracowników, budowanie systemu motywacyjnego, budowanie i zarządzanie procesem adaptacji.

Szkolenia Obszaru Lean: Six Simga. FMEA, 5 S, 8D

Nasza firma posiada zespół ekspertów dedykowanych do kreatywnych team-buildingów oraz szkoleń integracyjnych opartych na grach scenariuszowych. Tu, gdzie liczy się kreatywność, dobra zabawa, emocje i niestandardowe podejście do eventów-jesteśmy partnerem godnym zaufania. W krótkim czasie nasi kreatorzy rozrywki są w stanie przygotować scenariusz przeznaczony dla konkretnej firmy i jej specyficznych oczekiwań.

Dzięki trenerom, z którymi współpracujemy na stałe zmieniamy oblicze biznesu wśród naszych klientów.